Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Létezik pszichológiával...

Létezik pszichológiával kapcsolatos OKJ-s képzés vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna pszichológiát tanulni az egyetemen, de sajnos nem vettek fel. Egy teljesen más típusú Bsc-t épp most fejezek be. Szerencsére szabadon választhatóként tudtam felvenni egy ilyen tárgyat, és azt is nagyon szerettem, szinte többet készültem arra a vizsgára, és nagyobb lelkesedéssel, mint a szakmai tárgyaimra. Msc-re beadtam, olyanra, ami a Bsc-mre épül, de kicsit köze van pszichóhoz. Viszont szívesen tanulnék róla többet, még ha később nem is konkrétan ebben dolgoznék, hanem csak mert érdekel, és talán máshol is tudnám hasznosítani. A válaszokat előre is köszönöm!

2012. máj. 7. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Létezik,sőt,elég sok van.


[link]


Itt tudsz keresgélni.

2012. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hűű, köszi :) Esetleg konkrét tapasztalat valakinek?
2012. máj. 7. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!