Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol érné meg kéz-és lábápoló,...

Hol érné meg kéz-és lábápoló, műköröm-építő tanfolyamot elvégezni?

Figyelt kérdés
Sok hirdetést látok, de nem tudom, hol a legjobb a képzés, árban melyik a legjobb, stb. Ha valaki leírná a tapasztalatát a tanfolyammal kapcsolatban, az nagy segítség lenne. Plusz hogy utána mennyi esély van munkát találni?

#tanfolyam #Kéz-és lábápoló #műköröm-építő
2012. máj. 21. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
hol laksz? Amugy amercian nails...
2012. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megnéztem, idáig még ez hangzik a legjobban :)

Egyébként Eger mellett lakom, itt is indul egy tanfolyam, de Pestre is fel tudnék menni, ha ott jobbat találnék.

2012. máj. 21. 13:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Így ami szóba jöhet város, az Eger, Pest meg Miskolc. Jó lenne az is amit írtál (meg ahogy írtam az a legszimpatikusabb) csak Pécs már túl messze lenne :(
2012. máj. 21. 13:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha felétek is indul, én ajanlom! ott csinaltam meg en is, es a termekeik messze jobbak mint a crystal nails-é!!
2012. máj. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen, én pécsi vagyok, es az egyetlen hivatalos forgalmazo ugy tudom Pécsen a Szidi... ezért kérdeztem h merre laksz... es a legtobb gyakorlasi lehetoseg is naluk van!
2012. máj. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hát munkát a legegyszerűbben úy tudsz találni, ha vagy nyitsz egy szalont (amit kevésbé ajánlok, vagy betársulsz fodrász és kozmetikus mellé.
2012. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
crystal nails
2012. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Pedi Suliba menj ott a legjobb az oktatás, én is ott végeztem
2016. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!