Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nehéz volt a PSZÁF vizsga...

Nehéz volt a PSZÁF vizsga annak aki már írt ilyet?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok.Sokat kellett rá tanulni?Vagy nem olyan nehéz a tananyag?

Köszi a válaszokat


2012. jún. 8. 09:52
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Egy idei törvénymódosítás miatt a kormány minden olyan alkalmazottat, aki pénzügyi, vagy biztosítási/értékesítési területen dolgozik, kötelez biztosításközvetítői, illetve PSZÁF vizsgára.

Velünk is ez történt. Annak ellenére, hogy nincs diplománk, illetve ezirányú végzettségünk, ráadásul érdeklődésünk sem, köteleznek rá.

Az eddigi tapasztalatok alapján számunkra nagyon száraz, érdektelen, tömény, nehéz anyag. Én egyenlőre a bizt.közvetítőit tanulom, de tele van definíciókkal, évszámokkal, rengeteg új fogalom, mindezt munka mellett 3 hét alatt nagyon nehéznek találom! A kollegáim már túl vannak a PSZÁF-vizsgán, a főnököm pld. megbukott. Hatalmas a tananyag és rövid a felkészülési idő.

Minden más egyéni adottság és érdeklődési kör kérdése.

2012. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.


Köszi az infókat,már hála istennek sikerült leraknom úgy hogy szionte nem is tanultam rá.:D Pont a ponthatáron voltam amivel átengedtek elsőre(45 pont.Amúgy szerintem nem volt nehéz.Annak legalábbis nem aki évek óta benne van a pénzügyben még ha nem is van diplomája róla mert ha józan paraszt ésszel belegondol az ember a kérdésekbe akkor nyilvánvaló volt mi lesz rá a válasz.De sajnos volt olyan kollegina akinek 3.-ra se sikerült el is búcsuztak tőle.:( De hát ez van.Köszi azért. Üdv:Tomi

2012. nov. 21. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!