Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Megváltoztatták a körmös...

Megváltoztatták a körmös tanfolyamok korhatárát?

Figyelt kérdés
pár hónapja mikor néztem 16év volt az alsó korhatár most meg csomó helyen már 18...-.-

2012. jún. 17. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahová én jelentkeztem, ott a befejezett 10. évfolyam a kikötés.
2012. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a vizsgának milyen kikötései vannak, hogy lehet azért. Vagy úgy gondolják, hogy a 16 éves még túl fiatal és nem tenne meg mindent (bocsi). Bár tényleg nem tudom, engem már se a korhatár, se az iskolai kikötés nem hátráltat.
2012. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát csak sajnálom mert már erre készülök lassan 2 éve..pár hónapja felis hívtam egy helyet ahol mondták h igen 16 és ugyvolt h nyáron mehetek is de sehova nemtudok mert mindenütt már 18 =/
2012. júl. 4. 12:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahová én jártam, ott ez van kiírva:

"2013. januárjától az OKJ-ban várható változások miatt a kézápoló és műkörömépítő tanfolyam elvégzéséhez szükséges végzettség az érettségi vizsga lesz."

2012. júl. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyszerü=/ nagyonszépen köszönöm
2012. júl. 16. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!