Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A KRESZ vizsgához kell tanfoly...

A KRESZ vizsgához kell tanfolyamot igazoló papír?

Figyelt kérdés

Ripsz-ropsz megtanulom tanfolyam anyagát. Nem szívesen fizetnék ki egy petákot se érte. Ugyan ez áll az eü. tanfolyamra.

Lehet csak úgy vizsgázni?



2012. jún. 19. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:

EÜ vizsgához nem kell tanfolyam, én is anélkül csinálta meg.

Szerintem sajnos KRESZ vizsgához kell, amikor én tanultam akkor katalógus volt az előadásokon, és aki nem volt ott nem mehetett vizsgázni. Én is otthon tanultam meg, hibátlan is lett, előadásra meg bementem angry birds-özni.

2012. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem elintézte az oktatóm, hogy egyikre se kelljen bejárnom, csak vizsgázni voltam, nem tudom, hogy muszáj-e ott lenni minden órán.
2012. jún. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen muszáj a kresz oktatásra bejárni.Ha kihagysz egy órát azt pótolni kell mert anélkül nem vizsgázhatsz

elsősegély tanfolyamra nem muszáj bejárni...

2012. júl. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az utolsó kommentelővel értek egyet!

kötelező bejárni a KRESZ-re

2012. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!