Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen OKJ tanfolyam elvégzésé...

Milyen OKJ tanfolyam elvégzését ajánljátok?

Figyelt kérdés

Sopronban szeretnék tanulni olyan OKJ tanfolyamot, amiből meg is lehet élni vagy jó mellékállás lenne. Tudom, hogy pl fodrászból nagyon sok van, de minek lenne érdemes tanulni? Tippet és esetleg sulit tudnátok ajánlani? Matekban nem vagyok jó meg a jogi dolgok sem érdekelnek, emberekkel szeretnék foglalkozni, jó a kézügyességem stb. Ja és lány vagyok :D

Vagy valaki aki itt dolgozik valamilyen végzettséggel mik a tapasztalatok?


2012. jún. 30. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem csináld azt, hogy nézegeted hogy milyen iskolák milyen képzést nyújtanak, nézegesd őket, ismerkedj a szakokkal, olvass utánuk, és biztos vagyok benne , hogy megragad majd 1 2 olyan szak ami érdekel is :)) Legalább is, én is így csináltam :))
2012. júl. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

HA szabad megkérdenem te mit választottál végül ? :D

2012. júl. 1. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!