Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » ELTE Állam- és Jogtudományi...

ELTE Állam- és Jogtudományi Karon a Kriminológia egy választható szakirányzat, vagy csak beletartozik a tanmenetbe de más végzettséget kapok?

Figyelt kérdés

Szóval most nem értem.. Tanulhatok Kriminológiát és megkapom a szakmát, mint kriminológus, vagy csak tanulok róla és valami más szakmát kapok?

Uhh.Hát remélem megértitek amit mondani szeretnék...


2009. júl. 9. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ömm. Én úgy tudom, hogy a kriminológia az nálunk egy tantárgy, krimó néven fut és ennyi.


Tanulhatsz politológusnak vagy jogásznak. Szerintem máshol kellene keresgélned..

2009. júl. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mármint egymás közt hívjuk krimónak. ;)
2009. júl. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
AJK-on csak jogaszok es politologusok szuletnek. De ha mas szakra jarsz (mint az elozo kerdesednel ajanlottuk pszichologia), akkor megoldhato, hogy felvedd mas karok orait is, csak nyomulni kell. Tehat akar kriminologia orakat is hallgathatsz pszichologuskent, illetve en azt gondolom, hogy kell, hogy legyen ilyen szakirany vagy mesterkepzes pszicho szakon. Mindenkepp az ELTE-t ajanlom, mert ott van a legtobb lehetoseg a szakosodasra, elmelyulesre.
2009. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na hát ez az! Kösz, h válaszoltatok!

ELTE-n kívül még találtam 4 sulit..Szóval körül nézek ott is.. :)

2009. júl. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!