Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Két egyszerre induló tanfolyam...

Két egyszerre induló tanfolyam közül lehet az egyik ingyenes?

Figyelt kérdés
Van egy tanfolyam, ami fizetős, azt azért szeretném elvégezni, mert az az álmom, hogy abban helyezkedek el. Viszont az a baj vele, hogy kevés a munkalehetőség. Nemrég viszont voltam a munkaügyi központban, ahol adtak egy papírt ingyenesen induló tanfolyamokról. Volt köztük olyan, ami tetszik, el tudnám végezni, és keresettebb is. A két tanfolyam közül az első az amivel foglalkozni szeretnék, viszont úgy gondolom, hogy nem ártana a második is, egyfajta mentőövként. Még nincs szakmám, az első tanfolyam heti 3 délutánt venne igénybe, tehát mellette tudnám csinálni a másikat. A kérdésem az, hogy mellette ingyenesen elkezdhetem a második tanfolyamot? Azért sem tudom pontosan, mivel nem mondták, hogy azért ingyenes, mert első szakma lenne, vagy mindenki számára ingyenesé tették.

2012. júl. 10. 12:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!