Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » TÁMOP-os CNC Forgácsoló...

TÁMOP-os CNC Forgácsoló tanfolyamon mi lesz a felvételi tesztben?

Figyelt kérdés

Üdv!

Eredetileg Asztalosra jelentkeztem, ott matematikai feladatok voltak. Csakhogy nem lett meg a létszám, pedig 4 hónapja várok, hogy elinduljon. Erre tegnap felhívnak a munkaügyiből, hogy ma menjek be és mondják, hogy holnap menjek Pestre tesztet írni és hétfőn már indul is a tanfolyam -.-"

Azt szeretném megtudni, hogy nagyjából mire lehet számítani egy cnc forgácsolós felvételi teszten? Fizika-matek gondolom és azon belül mi? Mert az asztalos tanfolyamra is át kellett néznem a terület, kerület számítást. Hiába tanultam anno, ha nem használom elfelejtem. De cnc-snek még csak elképzelésem sincs mi lehet. Köszi a válaszokat!



2012. júl. 12. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kovács szakmám, ebből kifolyólag használok én is cnc-t. ami fontos ezen területen szintén a terület kerület, sűrűség, átmérők. A gép kezelése, használata. És a matek.
2012. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor végül is nagyjából ugyan az lesz mint az asztalos gondolom, mivel ugyan úgy geometria mind2. És ez csak úgymond "kompetencia" felmérő szerűség, hogy egyáltalán konyítok-e hozzá valamit. Sűrűség kiszámítására már nem emlékszem de azért átnézem. Köszönöm a segítséget.
2012. júl. 12. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Elemi matek lesz, legalábbis nekem az volt régen.
2012. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
figyi! a CNC.-snek vágnia kell a négy matamatikai alapműveletet és ami a legfontosabb a trigonometriát!(magyarúl :szögfüggvények-sínus cosinus tangens pithagoras)ezekre gyurj rá sürgősen!-egy aktív cnc-s
2012. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

régen lett feltéve a kérdés,de azért megválaszolom hátha segitek vele valakinek.én 2 hete írtam tesztet.matematikai feladatok voltak benne amiket körülbelül egy 12 éves megtud oldani,szóval attol nem kell félni( összeadás,kivonas) pár logikai feladat például: van 20 fekete meg 20 kék zokni,hány darabot kell belole kiszedni ahhoz,hogy biztos legyen benne egy pár.(3)

meg felkellett ismerni különböző gépeket rajzról.na ennél csak tippmixeltem :D lényegében nagyon egyszerű volt a teszt.jövő hét kedden kezdem a tanfolyamot

2013. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!