Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A nők milyen szakmában kereset...

A nők milyen szakmában keresettebbek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy szakmát letenni, mivel a végzettségem nem termelői munkát képvisel, valamint lehetetlen benne elhelyezkedni!!

Mi az a szakma amiről azt lehet mondani, hogy valószínűleg találok is vele munkát?

Ehhez tanfolyamot kell elvégeznem természetesen, ez rendben is van, de mindenképpen olyan választanék amihez majd NEM kötelező vállalkozóit kiváltani, mivel szerintem, de tényleg csak szerintem az nem más, mint pénzkidobás. Szóval itt már ki is esik pár lehetőség mint a fodrász, műkörmös, masszőr..

Viszont kivételek is biztos akadnak! Szerintetek?



2012. júl. 30. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
tegnap pont utána néztem ennek,lehetsz könyvelő esetleg sima okj képzés előtte megcsinálod a pénzügy számviteli ügyintézőt, esetleg ápoló, vagy vmilyen műszaki okj képzés és így felvehetnek pl csoportvezetőnek ha van középfokú műszaki végzettséged,pl cad-cam informatikus ez részben infó részben műszaki, de ha fodrász vagy masszőr akarsz lenni érdemes kimenni hajóra, és azt olvastam, hogy a szakácsokat is keresik sok helyre.
2012. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
prostitúció
2012. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Irodai munka szerintem megfelelő lenne... ügyintéző titkár, idegen nyelvi titkár például.. én is ezen gondolkozom..
2012. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!