Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha 1x 72 ponttal átmentem az...

Ha 1x 72 ponttal átmentem az itthoni teszt vizsgán KRESZből, akkor van esélyem, hogy hnap a vizsgán is átmegyek?

Figyelt kérdés
webkresz.hu-n töltöttem ki kód nélkül 4x, 4-jére lett sikeres, de az utolsó tesztnél már rengeteg olyan kérdés volt ami a korábbiakban is és félek, hogy hnap a hatósági vizsgán más program lesz és más kérdések lesznek, igen csak kételkedem abban, hogy átmegyek :(

2012. aug. 13. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem készültél rá?

Én egy szót nem tanultam rá, csak kb. 1000x kitöltöttem a teszteket...

Ha 1x mentél át a 4-ből, van arra esélyed, hogy megbukj, igen nagy.

2012. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek :(
2012. aug. 13. 15:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként csak annyit tudok tanácsolni, hogy tanulj. Töltögesd egész nap a teszteket egymás után, akkor még van remény.
2012. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elolvastam alaposan a könyvet 1x, végignyomtam az összes kérdést és vagy 20 tesztet, lazán átmentem... Mindezt egy nap alatt.
2012. aug. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában szereti feldobálni az azonos teszteket, ha egy gépen csinálja az ember. Nézd meg a kérdéseket témakörökre lebontva, hasznosabb.
2012. aug. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!