Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek manapság van...

Szerintetek manapság van értelme esküvőszervezőnek tanulni?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van tapasztalatod,azt is szívesen veszem:P:)Előre is köszi:)

2012. aug. 16. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem igen. Oké, hogy kevés házasság van de egy esküvő ma már 1 millió alatt nem nagyon van. Szóval ha van pénzük úgyis nagyot rendeznek és akkor kell a segítség.
2012. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos szerintem az ilyesminek nem sok értelme van manapság, pláne nem belföldön.
2012. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hiába kerül egy esküvő több millióba

gondold át reálisan az rá megy a kajára, terembérlés, díszek, atmoszféra

abból a szervező kitudja mennyit kap? attól függ mennyire vagy protekciós? meg általában akinek van pénze az protekció alapján válasz esküvőszervezőt... a legjobbat, akit mindenki ajánl

ha meg nincs pénze ugye magának is megszervezi, magyarországon nem kell nagyon esküvőszervező az esküvőhöz... én is magamnak akarnám megszervezni életem legfontosabb napját a barátnőimmel

2012. aug. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyre kevesebb a házasság, és nem is kell ilyen sok szervező. Inkább valami más, szakmát keress, amivel el is tudsz helyezkedni.

Beütött a válság, manapság az emberek nem esküvőre fognak sokat költeni. Nekem ha sok pénzem lenne, akkor se csinálnék nagy esküvőt.

2012. aug. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Szerintem nagyon szép szakmát választottál. Ha hajlandóságot érzel, akkor ne habozz!

Igaz, hogy az esküvőszervezés Magyarországon még nem terjedt el, éppen ezért van benne kihívás is.

De ki mondja azt, hogy előtted nem tárulhat ki a világ?


Az esküvői szervezés, az esküvői dekoráció tervezése, álmodozás és készítés nagy fokú kreativitást igényel.

Ha úgy gondolod, benned megvan ez a képesség, akkor vágj bele!

Én ismerek egy dekorációtervezőt, aki esküvői vacsorákhoz tervezi meg a helyiség dekorációját.

Azt mesélte, hogy ő nem fényképezi le az általa elkészített művet, mert soha nem készíti el kétszer ugyanazt. Mindig újat és egyedit alkot.

Azt mondják, semmi sem történik véletlenül, mindennek oka van. Szerintem nem véletlenül gondolsz te az esküvőszervezésre. Szereted a szépet és szeretnél csodákat teremteni, olyan csodát, amely sok fiatal, leendő házas lelkét felvidítja, és még idős korában is meghatódva emlékszik arra az esküvőre, amelyet te szerveztél.


Én azt mondom, amit az elején is, ha úgy érzed, neked való ez a szakma, akkor ne habozz, ha a sors úgy akarja, megtalálhatod álmaid beteljesülését.

Üdv.

2012. aug. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
57%
Szerintem nem kellene feltétlen csak az esküvőszervezésre koncentrálni hanem rendezvények szervezésére elsősorban és ha így megismernek és elismernek akkor lehetne nagyobb dolgokban gondolkozni, és szerintem akármilyen rendezvény (legyen az esküvő vagy éppen egy szülinapi buli) megszervezéséhez szívet lelket bele kell adni hogy jól sikerüljön , megmondom őszintén hogy én nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz így csak a személyes véleményemet tudtam leírni de remélem segítettem valamit. :)
2012. aug. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Személyes tapasztalataim alapján: nincs. Évente több százat képeznek belőle, és ha 2-300 esküvőnél igénybe veszik, akkor is ugyanazt az 5-6 szervezőt, hiszen csak a gazdagok szerveztetnek esküvőt pénzért, ők pedig csak a nagy referenciákkal rendelkezőket keresik. Ha más a tapasztalatod, írd meg kérlek. :)
2015. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!