Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A C kategóriás jogosítványhoz...

A C kategóriás jogosítványhoz szükséges kresz, szü, bü, és egyéb elméleti vizsgák azonosak a nyerges vontatóhoz kapcsolódóakkal?

Figyelt kérdés
Már megvan a c-s jogosítványom összes elméleti és gyakorlati része is. Érdekelne, hogy amíg nem jár le a 2 év, addig ezekkel az elméleti tárgyakkal meg tudom csinálni a nyerges vontatóra a jogosítványt?

2012. aug. 22. 16:28
 1/4 anonim válasza:

Nem teljesen világos a kérdés! Majd konkrétabban, érhetőbben írd le és pontosítok!


Hát a kresz része az csak kicsit tér él tőle lényegében szinte ugyan az.

A BÜ az más mert bővül a pótkocsival, itt a légféknek is lesznek új részei.


2évet miért akarsz várni lehet rögtön csinálni utána az E-kat ot

2012. aug. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én két éve csináltam az elméletet, és a lényeg az lett volna, hogy a másik kategóriához jó-e az a kresz meg bü meg stb, vagy újra kell járnom az egészet.
2012. aug. 25. 19:13
 3/4 anonim válasza:

Nem jó!!!

Ilyen nincs hogy azzal a tanfolyammal mehetsz E-kat vizsgára is.

Újra kell megint megint menni E-kat-os elméleti tanfolyamra is.

2012. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infót!
2012. aug. 29. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!