Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan lehet valaki T. E. K....

Hogyan lehet valaki T. E. K. kommandós?

Figyelt kérdés
Iskolára gondolok és mennyi a képzési idő?
2012. aug. 25. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok. :)

Igaz, a gyakorlatban nem sok lesz belőle, tekintve olyan durva fizikum kell hozzá, de érdekel a dolog.

2012. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nos a középiskolát el kell végezni ,utána kell felmenni Budapestre rendőrképző egyetemre, utána próbálhatsz szerencsét. Énis TEK-es szeretnék lenni faterommal lebeszéltem ő most rendőr de ő is az akart lenni. Fizika ,pszihés teszten kell átmenni és persze kell oda erő,gyorsaság és ha van valami baj a szemeddel lemondhatsz róla :)
2012. aug. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én úgy tudom,hogy előbb le kell 2 évet húznod járőrként és csak utána jelentkezhetsz.
2012. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudomásom szerint nem muszáj Főiskolára/Egyetemre menni, hanem elég hozzá az érettségi, majd egy 2 éves rendészeti szakközép(Itt nem kapsz érettségit, hanem ide csak érettségivel mehetsz).Majd elmehetsz járőrnek, végül 4-5 év szolgálat után megpróbálhatod a felvételit a TEK-hez. Hozzátenném, hogy csak akkor menj, ha elszánt vagy, és nem érdekel mások véleménye. Eléggé utálják a rendvédelmi szerveket, főleg a járőröket, illetve a kommandósokat.
2013. febr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!