Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes logisztikai ügyintézőt...

Érdemes logisztikai ügyintézőt végezni OKJ-n?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekelne, hogy ugyan úgy találok-e munkát mintha fősulit végeznék, vagy így kevesebb az esélyem? Angolt és németet is tanulok igaz nincs nyelvvizsgám.

2012. aug. 27. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

A nyelvvizsga elvileg kell, hogy mehess OKJ vizsgázni, tehát azt tedd le minél előbb, de munkát nehezen fogsz vele találni, ha nincs ismerősöd, aki betesz.


Álláshirdetéseknél mindenhol felsőfokú végzettséget kérnek ilyen munkakörben.

2012. aug. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem azt mondták, hogy lehet vele találni melót, nem hiszem, hogy kevesebb eséllyel, mint vmilyen másik szakmában. Kapcsolat kell. Meg nyelvvizsga is. Nekem jó, mert megvan az angol felső meg lassan a német közép is. Sok sikert!
2012. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiú vagy, s esetleg targoncás, darus jogosítvány birtokában állsz, tárt karokkal fogadnak nagyobb raktárakban raktárosnak. ilyen pl dhl , vagy nagyobb cégek
2012. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bár tudom , h ez nem irodai melo , de elég nagy lovék vannak itt is, persze hazai viszonyltban utolsó voltam
2012. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem érdemesebb egy gazdálkodás és managemantet, vagy egy műszaki manageri alapképzésre menni, és ott logisztika szakirány, vagy közlekedés mérnökin is van ilyen szakirány, szakmailag többet tanulsz meg mégis csak diplomád lesz, ami sokkal értékesebb mint az okjs tanfolyamok, amiknek a tömkelege indul de amit adnak az 0, unokaöcsém barátnője csinált egy ilyet és nem igazán tud elhelyezkedni.
2012. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :)
2012. dec. 3. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!