Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A 2012-es KRESZ tesztprogramba...

A 2012-es KRESZ tesztprogramban hány darab kérdés van a B-kategóriásoknak?

Figyelt kérdés

Amit letöltöttem netről, abban 1300 valamennyi kérdés van. (Elvileg 2012-es) Ma volt az első KRESZ órám, és az oktató 1800 valamennyi kérdést említett. De csak úgy mellékesen mondta. Ő mondta véletlenül rosszul, vagy nekem van meg rossz program??

Légyszi, akinek megvan ez a program, írja le, hány kérdés van! Köszönöm szépen!



2012. aug. 28. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
1300 vmennyi van
2012. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kresz egyni gyakorlóprogram verzió 2.81

Nyomd meg hogy törzsadatok > Szűkített kérdésbankok és nézd meg az import időpontját

Amit én kaptam CD-n, ott 2010 04 01 van, ha neked is, akkor minden rendben, oktató tudta rosszul. Mellesleg nekünk 1500-at mondtott :D

2012. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor vagy véletlenül rosszul mondta, vagy szándékosan túlzott.

Egyébként azóta átolvastam az elmúlt pár év KRESZ változásait, és azzal tartalmilag megegyeznek a kérdések, és a rájuk adott helyes válaszok, úgyhogy jónak kell lennie a programomnak :)

2012. aug. 29. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!