Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Levelező tagozaton kötelezhetn...

Pilla90 kérdése:

Levelező tagozaton kötelezhetnek hogy munkám legyen?

Figyelt kérdés
A mai napon jelentkeztem levelező tagozatra ahol az igazgató azt mondta nekem,hogy el kell helyezkedne az egészségügyben fél éven belül!

2012. aug. 29. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom ezt iskola válogatja. Nálunk levelezőn olyan helyet kellett találni, ahol 500 óra gyakorlatot kellett letölteni, na most azt úgy megcsinálni, hogy nem dolgozol valahol nem könnyű.
2012. aug. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kötelezhetnek, viszont ha nem dolgozol, akkor levelezőn nem fizetik utánad a TB-t.
2012. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Hát kicsit kétségbe vagyok esve mert eddig sem tudtam munkát találni!De pozitívan állok a dologhoz! Ápolónak tanulok és ezt is akartam csinálni de most kissé megbántam,hogy jelentkeztem.De mivel a közelben nincs kórház esélytelen.Idősek otthona van de a mivel az szociális ellátás nem egészségügyi az is kilőve.
2012. aug. 30. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!