Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A szememnek milyennek kell...

A szememnek milyennek kell lennie és milyen magasnak kell lennem legalább ha ilyen pályákon gondolkozok: rendőr, tűzoltó, pénzügyőr stb? (21F)

Figyelt kérdés
Ha egy kicsit rossz a szemem akkor alapból kivannak lőve ezek a területek? Leginkább a pénzügyőri állás érdekel mert szeretnék vámosként dolgozni. Egyébként 178 cm vagyok.
2012. aug. 29. 21:28
 1/1 anonim válasza:

szerintem a szemed nem kizáró tényező.. elvégre kontaktlencsével ugyanúgy lehet dolgozni.. Minden ilyen munkakörnek van egy jellemző egészségügyi alkalmassági vizsgálata, ennek próbálj utánajárni, hogy hol mik a feltételek..

Exem anno tűzoltónak akart jelentkezni, konkrétan besétált a tűzoltóságra, és megkérdezte, mi kell. Mondták, hogy érettségi, és kezébe nyomtak egy papírt, hogy milyen feladatokat kell megcsinálni az alkalmassági vizsgán. Ő kiesett a gerincsérve miatt, de sztem a kicsit rossz szemmel még simán próbálkozhatsz :) Sok sikert :)

2012. aug. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!