Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vannak olyan tanfolyamok,...

Vannak olyan tanfolyamok, melyek végzettséget, képzést nem, vagy csak "igen csekély mértékben" adnak, és inkább az érdeklődőknek szól?

Figyelt kérdés

Pl: divat-és stílustervezői tanfolyam, vagy valami hasonló. Olyanokra gondolok, amelyek valamilyen oklevelet adnak ki, hogy te elvégezted azt, rendelkezel bizonyos tudással, csak mondjuk valamivel kevesebbel, mintha valaki normális (pl.:okj-s) iskolában végezte volna el ugyan azt vagy valami hasonló tanfolyamot. Főleg művészettel kapcsolatos kurzusokra gondoltam, olyanokra, amelyek számodra megfelelő tudást adnak az adott területen, csak esetleg nem adnak bizonyítványt, így nem helyezkedhetsz el vele, viszont kibontakozhatsz benne.

Bocsi, ha túl bonyolultan fogalmaztam, de ezt máshogy nem tudtam leírni.



2012. szept. 26. 23:19
 1/2 anonim válasza:
Ne haragudj, de nem teljesen érthető, hogy mit szeretnél vagy mi a pontos kérdésed.
2012. szept. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Olyasmikre gondolok mint pl: agykontroll-tanfolyam, ez egyfajta önmegvalósítás/fejlesztés, szóval valami ilyesmit. Csak én valami művészettel kapcsolatost szeretnék.

Amúgy a bonyolult megfogalmazás sajnos a specialitásom, annyira meg akarom írni az abszolút lényeget, hogy a lényeg végül elveszik a részletezésben.

2012. szept. 30. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!