Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen okj-s tanfolyamot...

Milyen okj-s tanfolyamot ajánlatok, amire nagy a kereslet, jó megélhetést nyújt, lehet másodállásként végezni maszekban?

Figyelt kérdés

találtam egy listát de nem tudom melyik a jövedelmező


[link]


2012. szept. 29. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Szóval olyant amivel lehet maszekolni?

Villanyszerelő, tv szerelő, mosógép szerelő. Valami olyan szerelő ami minden háztartásban van. Esetleg ha nő vagy akkor fodrász, varrónő.

2012. szept. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
férfi vagyok, de szerintem ezek a munkák amiket felsoroltál nem annyira jövedelmezőek. hasonlókra gondolok mint például a kemenceépítő. hogy megrak egy kemencét egy két hét alatt és azért ugye kérhet 150-300zat is akár
2012. szept. 29. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Oké persze, de azt is nézd hány embernek van rá szüksége. A fele lakosság panelben él azoknak alapból semmi szüksége kemencére. Míg tv,villany minden háztartásban van.
2012. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Maszekolásért senki nem fog 150-300 ezret fizetni, mert ha ennyit kiadok valamire akkor arra legyen garancia is.
2012. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kéménybélelés. Arra mindig van kereslet (mindenhol, ahol gázfűtés van), rövid idő alatt sok pénz.
2012. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fele lakosság panelben, de a másik fele nem ;) nem kell ilyen szűk látókörűnek lenni :)
2012. szept. 29. 23:22
 7/8 anonim válasza:
Automatikai műszerész, technikus. -Karbantarókra mindig szükség van.
2012. okt. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Apám vízvezeték-szerelő vállalkozó, elvégzett egy mosógép szerelői tanfolyamot is, legtöbbször mosógépekhez, csöpögő csapokhoz, eresztő rötyikhez, ilyen aprólékos semmitmondó dolgokhoz hívják... persze könnyű azt mondani, hogy nem jövedelmező, mert egy egy helyen nem tud csak 3-5000ft t elkérni, de ha azt vesszük, hogy naponta átlag 8- 10 helyre megy Budapesten, az már napi átlag 35000ft, ami havi átlag 700.000ft bevétel a kis családi vállalkozásunknak:)

Ami vitán kívül több, minta 2 hét alatt megreksz egy kályhát 150.000 ért...

2012. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!