Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mondanátok véleményeket az...

Mondanátok véleményeket az Ati Autós-Motoros Iskoláról?

Figyelt kérdés

Lassan el szeretném kezdeni tanulni a kreszt. Én erre az autósiskolára gondoltam, mert helyileg ez van a legközelebb nekem, és sok pozitív véleményt olvastam róla. Egyenlőre még csak a kresz vizsgát tenném le, aztán januárban, mikor már betöltöttem a 17-et, folytatnám a gyakorlati résszel.

Mondanátok nekem véleményeket erről az autósiskoláról? Meg úgy ámblokk erről a témáról, hogy mire-mikre lehet számítani, mikor elmegy az ember egy autósiskolába. Nektek milyen volt? Miket kellett csinálni? Igaz-e az, hogy gyakorlati vizsgán le kell fizetni a vizsgabiztost, különben megbuktat? Tehát úgy erről az egész dologról szeretnék véleményeket, tanácsokat.


Nagyon szépen köszönöm előre is! :)



2012. szept. 29. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is milyen településen? :)

Mert Magyarországon sok ATI suli van! :)

Budapesti sulikat tudok jókat de kérdés hogy te hól végeznéd?

Mert másban nem tudok segíteni csak Budapestiban

2012. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, a Budapesti Atira gondoltam :) (Szentendrei út)
2012. szept. 30. 14:57
 3/3 anonim válasza:
Én oda jártam, lehet, hogy nem ezzel a sulival jársz legjobban. Forgalomból csak harmadjára engedtek át így az egész jogsi kb. 250-embr fájt. Csak nagyon alap dolgokat tanított meg az oktatóm de azóta se mertem vezetni mert elvette az osszes onbizalmamat...
2012. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!