Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gyermek agykontroll tanfolyamr...

Gyermek agykontroll tanfolyamról írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Jókat olvastam a honlapról (de azért írjátok azt is). Rossz tapasztalata senkinek nincs? Vagy olyan, hogy csak nem működött vagy jó volt, aztán elmúlt a kezdeti lelkesedés? Milyen változásokat sikerült elérnetek? A kisebbeknek való tanfolyamon a szülő mit csinál? Csak jegyzetel vagy részt is vesz a tanfolyamon valamilyen formában?

#agykontroll #gyermek agykontroll
2012. okt. 15. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Gyerekeket bűn ilyen ostobasággal kínozni. Még a felnőtteknek sem sokat használ. Kisgyereknek pedig inkább káros.
2012. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam. Nem működött. Abbahagytam... :D
2012. okt. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebb és hasznosabb információkat szeretnék. Köszönöm.
2012. okt. 16. 07:10
 4/5 anonim válasza:

Gyermekekről nem tudok, én kipróbáltam, de nem mentem bele nagyon a témába, annyit sikerült elérnem, hogy ha lefekvés előtt beprogramozom magam, akkor reggel ébresztőóra nélkül fel tudok kelni. Ezen kívül kisebb fejfájások gyógyítása megy. Az egész egy képzeletre és erős hitre alapuló önszuggesszió szerintem. Gyerekeknél nem tudom, hogy ezt hogyan oktatják, de ha a gyerek nem akarja, akkor értelmetlen elvinni egy ilyenre.


Tanulni nem tudtam gyorsabban tőle, pedig az volt a célom, mikor belekezdtem.

2012. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azért nem tudtál gyorsabban tanulni, mert azt nem gyakoroltad eleget. lásd, az ébresztőóra nélküli felkelést el tudtad sajátítani...nem minden megy egyszerre.


egyébként, szerintem is inkább érettebbeknek való, a gyerek nem biztos, hogy oda tud annyira koncentrálni.

2012. dec. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!