Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jogositvány megszerzéséhez mi...

Jogositvány megszerzéséhez mi szükséges?

Figyelt kérdés
A kérdés egyszerű, azért nem tudom rá a választ, mert szinte mindegyik autósiskola más-mást ír erről a honlapján. Arra lennék kiváncsi, hogy hogyan, milyen sorrendben kell letenni a vizsgát. - EÜ vizsga, elmélet, KRESZ vizsga, gyakorlat. Mit kell tennem legelöször? Ha ezt valaki nekem leírná pontról pontra, azt nagyon szépen megköszönném. :)
2012. nov. 9. 19:09
 1/1 anonim válasza:
Én jún. 26.-án kezdtem. Elöször a kreszórákra bekellet járni, majd abból le kell vizsgázni, de ezalatt zajlik kb az eü. tanfolyam+vizsga is. A gyakorlat(vezetés) rész elkezdésének feltétele, hogy meglegyen a kresz vizsgád, az eü-t igazából akkor rakod le, amikor szeretnéd(persze 2éven belül:D). Tegnapelőtt sikerült a forgalmim(sajnos másodszorra, mert elsőn szemét volt az oktatóm):D ha megvan mind a három vizsgád,(4 munkanapot kell várnod forgalmi után), akkor mehetsz a petczvál utcába (11ker) beviszed a papírjaid kapsz cserébe egy igazolást azzal be az okmányba fotozkodni(4k illeték), és ha leghamarább akarod megkapni akkor a fő okmányba kéred(pár munkanap) én is így fogom intézni jövőhéten:D amúgy a kresz meg az eü. könnyű egyszer nézd át az 1300kérdést, meg tudj újraéleszteni és stabilba tenni, akkor tuthi sikerül:D így a 29ezres pótcsomaggal nekem 150k volt kereken, ami nemkevés:D
2012. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!