Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mátészalkán van olyan tanár...

Mátészalkán van olyan tanár aki érthetően tud egyetemit matekot magyarázni?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyanok irjanak akik tudnak telefon számot is küldeni privátban de az is elég ha a nevét leirjátok és, hogy melyik iskolában tanit. Előre is köszönöm.

2012. dec. 11. 15:17
 1/5 bamboochatheone ***** válasza:

Igen van, Barkován Ferenc. A Gépészbe tanít és nagyon profin oktat. Egy igazi zseni.:D

Sajna csak két évet tanított de azt imádtam. 10-ben félévkor megbuktam matekból évvégén kettes lettem és miután átvett 11-ben évvégén négyes és az érettségim pedig ötös lett.

Itt felkeresheted: [link]

2012. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mennyiért tart egy különórát?
2012. dec. 13. 21:51
 3/5 bamboochatheone ***** válasza:
Ezt már vele beszéld meg. De ha tényleg jó minőségű oktatást keresel akkor csakis Ő jöhet szóba.
2012. dec. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget, megbeszélem vele és remélem elvállalja :D
2012. dec. 14. 11:38
 5/5 bamboochatheone ***** válasza:
Akkor biztos lehetsz benne hogy megtanulod amit szeretnél.:D
2012. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!