Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudnátok mondani egy olyan...

Tudnátok mondani egy olyan sulit, ami ad szakács, cukrász és vendéglátói végzettséget?

Figyelt kérdés

Lehetőleg Jász-Nagykun Szolnok megyében. De végülis akárhol jó!

Előre is köszi! :)



2012. dec. 30. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha OKJ-s képzésre gondolsz az kb minden sarkon van, ha normális szakiskolára akkor a Gundel Károly Szki pl.
2012. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezek külön szakmák, így külön szakon vagy külön tanfolyamon tanulhatod őket.

A vendéglátó suliban is az első év általános vendéglátás, minden szakmából tanítanak valamennyit, aztán el kell dönteni hogy mit akarsz tanulni:pék,cukrász, pék-cukrász, szakács, pincér.

2012. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akk elég egy béna Szki. ?
2012. dec. 30. 15:01
 4/10 anonim ***** válasza:
A gundel speciel pont h nem egy "béna szki"... Mo-on kb az a legjobb vendEglátós suli
2012. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szki az szakközépiskola 4 éves képzéssel (nem csak szakmai) és egyáltalán nem béna. Az okj az ahol gyorstalpalószerűen oktatnak és Dunát lehet rekeszteni az okj-s papírral rendelkezőkkel.

Bár szerintem a vendéglátás az a terület amit gyakorlatban fogsz elsajátítani, persze nagyon fontos az elméleti része is.

2012. dec. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Gundel tényleg a legjobb, én ott végeztem.
2012. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is a Gundelt néztem, még annyit, hogy érettségi után kell menni, vagy hamarabb?
2012. dec. 30. 15:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Mint minden szakközépiskolába ide is érettségi előtt jársz, azaz itt fogsz érettségizni ha nappali tagozatra jelentkezel. Anno volt levelező, ahová nem kell bejárni, vagy esti képzés(?) de szerintem a legegyszerűbb ha telefonon érdeklődsz a jövőre indítandó szakmai képzéseik után és ott mindent elmondanak.
2012. dec. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Még annyi, hogy van kolija?
2012. dec. 30. 16:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Több mint 10 éve végeztem, nem tudom hogy most van-e. De ezt is megmondják ha felhívod.
2012. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!