Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes a Gundel vendéglátóipa...

Garry93 kérdése:

Érdemes a Gundel vendéglátóipariban szakácsnak tanulni?

Figyelt kérdés

Az ott tanulók jobb képzést kapnak mint a más szakácsiskolákban végzők?


A végzősök kapnak egyből kézhez álláslehetőséget és ha igen akkor mennyi az átlagfizetés?


Összegezve tehát, jobbak az esélyeim ha a Gundelba megyek?



2013. jan. 17. 23:04
 1/5 anonim válasza:

Számít, de nem sokat.


A tavaly végzettek nagy része külföldön dolgozik. Fél év mosogatás után ez az iskola elég egy séfhelyettesi álláshoz.

2013. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És egy séf helyettes mennyit keres? ( magyar és külföldi viszonylatban is érdekelne (ezen belül is Angliában))
2013. jan. 18. 23:18
 3/5 A kérdező kommentje:

Na meg ezt az Angliás dolgot még nem nagyon értem. A helyeket amiket én láttam,mind csak olyan szakácsot-séfet-séfhelyettes-t keres akinek már van gyakorlata. 3-4 év


Akkor hogy mehettek ki gyakorlatilag munkatapasztalat nélkül mindannyian?

2013. jan. 29. 23:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Javítok: "külföldi dolgot" nem értem
2013. jan. 29. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
nem mindenhol kérnek ennyi tapasztalatot, csak akkor ha komoly helyről,és már komoly fizetésről van szó. itthon kb 100ezer ft-ot kereshet egy kezdő szakács aki több mint 8 órában dolgozik, de tapasztalattal nőhet a fizetés is természetesen. külföldön ugyanez. kezdőként örülhetsz ha minimálbérért találsz szakács állást, és nem csak konyhai kisegítőit, és minél ügyesebb vagy,annál jobb munkahelyekre tehetsz szert. lassú folyamat, sokat kell a szakmában fejlődni, nagyon alulról kell kezdeni, és olyan piszok jó fizetésed pár évtizedig biztos nem lesz.
2013. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!