Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik adótanácsadó tanfolyamo...

Roszyka kérdése:

Melyik adótanácsadó tanfolyamot kínáló céget ajánljátok Budapesten?

Figyelt kérdés
Szeretném elvégezni az adótanácsadó tanfolyamot, és bizonytalan vagyok melyik adótanácsadó tanfolyamot céget válasszam. Kérlek, írjátok meg, ti melyiket ajánljátok és miért!

2013. jan. 26. 19:51
 1/2 anonim válasza:
Én saját tapasztalataim alapján a Könyvvizsgálói Kamara Oktatási Központját ajánlom. Nagyon jók a tanárok, rendes felkészítést kaptunk, s nagyon aranyos volt az ügyintéző csajszi is. Tavasszal mindig indul képzésük, így érdemes őket megkeresni a www.mkvkok.hu oldalon.
2013. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Én bátran tudom Neked ajánlani a Soter-Line Oktatási Központ adótanácsadó tanfolyamát! Igazán minőségi képzést kaptam, és a légkör is nagyon jó volt végig, szerettem oda járni. Plusz a Blahától két percre van a suli, úgyhogy elég könnyen megközelíthető, nem kell sokat utazgatni.


Ezen az oldalon találsz egy csomó infót, ami fontos lehet:

[link]


Sok sikert!:)

2014. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!