Taníthatok online angolt?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy én egy főiskolás lány vagyok, van felsőfokú nyelvvizsgám, de nincs tanári végzettségem és eddig korrepetáltam angolból gyerekeket/felnőtteket. Mivel rengetegen jelentkeztek hozzám mert jó hírem lett, gondolkodtam online angol tanításon mert akkor több emberrel tudnék kommunikálni. Ehhez hirdetném magam és csinálnék honlapot. Ezt megtehetem? Vagy ki kell váltani vállalkozóit? Van bármilyen kötelezettségem?

2013. jan. 28. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne parázz emiatt, persze hogy taníthatsz :)
2013. jan. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez mennyire biztos? Nem kell számlát adnom ha valakitől elkérek nem annyira kevés pénzt?
2013. jan. 30. 07:10
 3/5 anonim válasza:

Számlát magánszemélyként is adhatsz.

Egyéni vállalkozóvá gyorsan, egyszerűen válhatsz.

Angol oktatást megfelelő képesítéssel tarthatsz csak (kiskapuk vannak).

Ha részletesen érdekel, akkor küldj egy telefonszámot amin felhívhatlak - szívesen elmondom, hogy mit tudsz csinálni és mi milyen kötelezettséggel társul.

2013. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
En orulnek ha online lenne angol tanitas,mert a forditok borzalmasak...
2013. febr. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2013. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!