Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Pesten hol indul Személyügyi...

Pesten hol indul Személyügyi gazdálkodó és fejlesztő tanfolyam?

Figyelt kérdés
Ne írjátok azt, hogy guglizzam ki az iskolákat, mert megtettem és fel is hívtam vagy 10-12-t és nem indítják még sehol. Azért kérdezem, hátha valaki indul ilyenen és tud valami konkrétat.

2013. febr. 5. 08:27
 1/10 Spacegoat válasza:

Szia!

EFEB-nél folyamatosan indul. A 2-án kezdődött csoporthoz még lehet jelentkezni (első alkalommal úgyis csak egy ismertető volt, így nem maradtál le semmiről).

2013. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Képzeld, hogy tegnap hívtam őket és azt mondták, hogy ez a tanfolyam nem indul kb. májusig!

Ezek szerint félre informáltak? :(

2013. febr. 5. 10:05
 3/10 A kérdező kommentje:
A honlapon tényleg azt írják hogy február elején indították a tanfolyamot...
2013. febr. 5. 10:47
 4/10 Spacegoat válasza:

Tényleg fura, mert a honlapon meg van hirdetve a tanfolyam. Én is az alapján jelentkeztem (igaz még tavaly). Tény, hogy szervezésben vannak némi hiányosságaik, de én még nem találkoztam olyan iskolával, amelyik flottul működött volna, de ez már nem a témához kapcsolódik :-)

Esetleg próbálkozz itt:

[link]

2013. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
El tudtál helyezkedni ezzel a képesítéssel? Jó a suli, tanárok?
2013. febr. 5. 17:05
 6/10 Spacegoat válasza:

Én munka mellett csinálom, "megerősítésképpen".

A tanárokra nincs panasz, esélytelen bekómálni az órákon :-)

2013. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azért kérdezek ennyit, mert nagyon kevesen tudnak erről a képzésről használható infót adni. Ja és a legtöbben azt mondják semmire sem jó.

Én hinni akarok benne... Csak megerősítés kell, mert az utolsó forintjaimból vágok bele a tanfolyamba!

2013. febr. 6. 10:47
 8/10 Spacegoat válasza:
Az nem igaz, hogy semmire sem jó. Hiába dolgozom a HR szakmában, akkor is sokat segít a képzés, mert a mostani változásokat elég nehéz követni, arra pedig pont jó ez a tanfolyam, hogy összefogja egy kicsit a dolgokat.
2013. febr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Spacegoat válasza:

Ja, esetleg még itt is próbálkozhatsz: [link]

(A KOTK-nál eddig csak nyelvet tanultam, imádtam oda járni - ami azért kevés iskoláról mondható el :-))

2013. febr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. febr. 8. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!