Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyire jó a Penny Marketes...

Mennyire jó a Penny Marketes tanfolyam? Leírnátok tapasztalatokat ezzel?

Figyelt kérdés
Ma anyám kezembe nyomta, hogy a katalógusba nézzem meg az oldalt. Megnéztem, minden oké. Sokat olvastam régi bejegyzéseket, amiben azt mondták, hogy rabszolga sorsa volt egyeseknek, magyarul mindent neki kellett megcsinálni, amit a normális dolgozók nem csináltak meg. A másik amit olvastam, hogy nem kaptak pénzt. Ez igaz? Úgy illene ha nem olyan sokat, de heti 1000ret illene adni, mert ha ingyen, hát fontolhatom, viszont hogy ingyenes és OKJ kb azzal ellehet könnyebben helyezkedni, nem úgy, hogy még ilyen okj sz*rod sincs. Milyen véleményetek van erről, írjátok le az összeset, hogy tudjam mire számítsak!!Ezer köszönet érte!!:)

2013. febr. 18. 19:23
 1/2 Vyron válasza:
100%

Szia!


Én elvégeztem a tanfolyamot és állítom neked, hogy kösd fel a gatyádat, hogyha te is meg szeretnéd csinálni.

Sok mindent meg kell csinálni amíg gyakorlaton vagy, de olyat amit a dolgozóknak nem kell, rád sem fognak osztani.

Fizetést nem adnak, ezért ingyenes a képzés. Úgymond megdolgozol a papírodért.

Ha ügyes vagy talán fel is vesznek dolgozónak. Nekem sikerült, azóta is ott dolgozom. Nem rossz munka, de nagy fizikai és szellemi tűrőképességgel kell rendelkezned, ha szeretnéd ezt csinálni.

2013. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vyron te Pesten végezted?

Engem ma hívtak,hogy hamarosan lenne egy megbeszélés.

Sajnos elég sok negatívumot hallottam erről,nem is tudom,hogy így megérné-e.

2013. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!