Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » ECDL vizsgara az IT alapismere...

ECDL vizsgara az IT alapismeretek modult, hogyan tanultatok meg, hogyan keszultetk fel ra?

Figyelt kérdés

A tetelek vagyis a kerdesek megvannak, megvan a megoldokulcs is, de az tul hosszadalmas szerintem hogy elolvassak egy kerdest, gondolkozzak majd megnezzem a valaszt es igy vegigcisnaljam az egeszet, es ez szerintem nem is maradna meg.

Valami egyeb otletek, forrasok, ahol le van irva a tananyag vagy ahhoz hasonlo olvasnivalo stb?

Ti hogyan tanultatok erre a modulra?



2013. febr. 18. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, hogy sehogy. Szerintem erre nem lehet tanulni, mák kell hozzá, nagy szerencse. Én 3x voltam, negyedjére sikerült...
2013. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én infóból érettségiztem 5- ösre igy megkaptam ezt az ecdl 7 modulost is ingyen. Nekem az IT alapismeretek a szóbelim nem volt nehéz, magam dolgoztam ki pár éve egyszerüen ,nem hiszem hogy túl kéne bonyolitani
2013. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!