Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Székesfehérváron mennyiért...

Székesfehérváron mennyiért tudok nyelviskolába járni? Gimnázium mellett szeretnék egy alapfokú nyelvvizsgát tenni mennyi pénzbe kerülne ez?

Figyelt kérdés
Fontos lenne ha valaki megírná, már kerestem az interneten de árakat nem találok ! Valaki segítsen !köszi!:)
2009. szept. 10. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a neten, vagy tájékozódj ismerősöktől milyen nyelviskolák vannak a városban, keress rájuk a neten.. Minden sulinak van e-mail címe vagy telefonszáma. Tedd fel nekik a kérdésed, érdekük, hogy válaszoljanak :)

Inkább menj középfokúra, az alapfok semmit sem ér.. 2-3 hónappal járnál tovább, de a középfokkal már lehet vmit kezdeni (+pont, kell a diplomához, szebben mutat az önéletrajzodban, hogy B2, minthogy A2 vagy B1)

Milyen nyelvből tennéd?

2009. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia :):) Először is nagyon köszi hogy írtál senki nem akart válaszolni !!:) Angolból szeretnék először de mivel németet is tanulok abból is szeretnék majd idővel csak még nem most,igaz hogy németet tanultam(ok) 11 éve de abból még nem merném biztosra mondani hogy összejönne viszont angolt még csak 3 éve és ebből sokkal jobb eredmények születtek az iskolában ..nem tudom talán a tanár beleverte a fejembe :D
2009. szept. 15. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


ezen a linken megtalálod szinte az összes nyelvsulit, ami Székesfehérváron van. Nézd meg a honlapokat, és válassz közülük.

Szeirntem szánd rá ezt az évet, és menj angolból középfokúra, utána le is érettségizhetsz belőle, és egy tárggyal kevesebb az érettségin :) és esetleg folytathatod felsőfokig :)

Következő évben pedig gyűrd a németet, és nagyon szép bizid lesz, na és több pontod is.. :)

Remélem segítettem!

2009. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen !!Igen a német is hasznos a mai világban ugy gonoldom az sem árt ha van !:) Te nyelv tanár vagy vagy ezzel foglalkozol? Köszi hogy irtál szija :)
2009. szept. 15. 13:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem vagyok nyelvtanár, csak hobbim a nyelvek és a nyelvvizsgák. Ha kérdésed van tedd fel nyugodtan, szívesen segítek.

Még nincs kizárva, hogy nyelvtanár legyek, idővel lehet nekiugrok az egyetemnek :) de most mást tanulok és nincs is erre időm.. sajnos :)

2009. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
okés akkor majd ha lesz vmi kérdésem nyelv területén hozzád fordulok segítségért:) Szia puszi:)
2009. szept. 15. 16:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Gimibe jársz, és alapfokút akarsz csinálni? Minek? Gimiben már illene középfokúra gyúrni, márha szeretnél valami értelmes helyen tovább tanulni. Azt javaslom a 3- osztállyal bezárólag már legyen meg az a nyelvvizsga mert 4.-ben már tuti nem csinálod meg, utána meg sokkal sokkal nehezebb lesz.
2010. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!