Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik tanfolyamot lenne...

Melyik tanfolyamot lenne érdemesebb elvégezni? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Áprilisban indul pénzügy és számvitel, utána már csak májusban lesz CNC-forgácsoló, meg egy minősített hegesztő képzés. Szerintetek melyiket lenne érdemesebb elvégezni?

2013. márc. 2. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanfolyamon fel kell kötni a gatyát. Ezek a tanfolyamok nem tartanak tovább 1 évnél, a cnc forgácsoló 3 év szakiskolában igaz abból 1 évig nem tanulsz semmit. Második évben a második félévtől már van valami. Tanfolyamon jó ha mellette tanulsz otthon mert amit ott tanulsz az kevés. A hegesztőt úgy hallom hogy keresik, meg hogy jól megfizetik stb. Cimborám hegesztő egy nagyobb cégnél, minimált kap.
2013. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én jelenleg cnc forgácsoló tanfolyamot végzek, tanfolyam ide vagy oda mégis többet tudok mint a szakiskolások, ők még a szerszám élszögeket se tudják. Mind sorjázik, én gépnél vagyok egy mester mellett, sokat kell még tanulnom, de ez egy ilyen szakma hogy mindig tanulni kell. Szerintem megéri de tanulni kell!
2013. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat én is a két utóbbi közül választok és eddig a cnc felé dől a mérleg. ahogy nézegettem eddig a hirdetéseket elég sok helyre keresik a két szakmát
2013. márc. 3. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!