Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Virágkötő képzés mire jó?

Virágkötő képzés mire jó?

Figyelt kérdés
Mármint tudom, hogy mit lehet csinálni vele, de használható ez manapság?Lehet vele keresni, vagy ez is csak olyan "van, de minek" szakma?Munkaügyin keresztül szeretném elvégezni, de feltételnek csak az van írva:általános iskolai végzettség..háát..nem is tudom, ez kicsit ilyesztően hangzik...oda csak a hülyék járnak?
2009. szept. 15. 14:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem csak hülyék.. Ez nem ettől függ. Meg most végül is a virágkötészethez minek kelljen érettségi? Nem sok értelmét látnám ha szükséges lenne.
2009. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem akartam ezzel senkit sem minősíteni, csak kérdeztem, ne haragudj!
2009. szept. 15. 14:42
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Elmehetsz virágárusnak és ott tudod ezt a tudást kamatoztatni!
2009. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Ja, semmi. Engem nem bántottál meg. Bocs ha úgy jött le.

Első voltam..

2009. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Igazából tényleg semmire. Osztálytársam is elvégeszte, és ő se tudja minek. Munkát azt nem kap, viszont most fizethet a második okj-ért.
2009. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Óh..:( hát nekem ez már harmadik képzésem lenne..azt reméltem ez használható
2009. szept. 15. 18:54
 7/13 anonim válasza:
37%
p légyszíí jelöljétek hasznosnak a válaszom fontos lenne...
2009. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ha ez téged boldoggá tesz :)

irigyellek érte :)

2009. dec. 23. 20:39
 9/13 anonim válasza:
22%
továbbképzés szabadbölcsészeknek, klasszika-filológusoknak, kultúrantropológusoknak...
2010. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
79%
Kár h régi kérdés, (de a válaszom leírom, mert hátha még olvassa valaki olyan aki erre a szakmára készül), h a virágkötő képzés semmire se jó. Idén végeztem a szakmát, és itthon ülök még mindig, mert nem lehet vele elhelyezkedni. Úgyh ha bárki virágkötő akar lenni az csak úgy legyen hha saját boltot nyit olyan helyen ahol jól működő boltot tud nyitni. Mert egyébként semmire se megy vele. Mert a virág az ma már luxus cikknek számít. És ha nincs ismeretséged akik virágboltban dolgoznak, akk nem tudsz elhelyezkedni. Most kárba veszett 4 évem a suliban, és tehetek le másik szakmát. Ez csak jó tanács h virágkötő ne legyen senki.
2010. szept. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!