Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van itt valaki, aki már...

Van itt valaki, aki már elvégezte a valutapénztáros okj-s képzést? Mennyire nehéz a vizsga, mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
Kiküldték előre a tananyagot, a tanfolyam hétfőn kezdődik és 5 napos. Elég hamar lesz az írásbeli, április 4-én. Nem tudom,hogy elkezdjem-e előre tanulni vagy várjam meg a hétfőt, hátha elmondják,hogy pontosan miket kell majd megtanulni. Egyáltalán az 5 napos képzésen leadják az anyagot? Mennyire nehéz az írásbeli? Valakitől azt hallottam,hogy csak ilyen tesztszerű lesz, tehát karikázgatni kell. És a szóbeli? Előre is köszi!
2013. márc. 16. 13:17
 1/4 anonim válasza:

nehéz. főleg az írásbeli.

a szóbeli nem volt az.

2013. ápr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Milyen volt a vizsga? Én is most fogok szóbelizni belőle, érdekelne h mire lehet számítani. Mindenki átment a csoportotokból? Mennyire volt részletes a szóbeli vizsga? sok mindent kellett tudni egy-egy tételről?
2013. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

a szóbeli könnyebb volt, bár kellett tanulni.

azért segítenek ha elakadsz, nyugi.

beszélj folyamatosan. :)

2013. júl. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

már ilyen részletesen nem emlékszem.

de a lényeg hogy folyamatosan beszélj, akkor nyert ügyed van!

sok sikert!

2013. júl. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!