Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valaki járt/jár az Országos...

Valaki járt/jár az Országos Írásszakértő Intézet grafológia OKJ-s képzésére? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Esetleg olyan aki most kezd?

Én jövő hónapban kezdem!



2013. márc. 19. 23:50
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én jártam. Nem tudom, hogy Te melyik képzésben veszel részt, én intenzív egy évesen voltam. Ott minden alapvető dolgot elmondott nekünk az oktató, de sajnos másra nem volt idő, azt önszorgalomból kell pótolni. Főleg kimaradt az irattározás, és egyéb technikai körülmények, a vállalkozás indításról sem esett szó. Ugyanakkor ez nem azt jelenti, hogy ne válaszolnának rá. Ha bármi kérdésed van, privátban nyugodtan tedd fel :).
2013. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is pont azt a sulit nézem az intenzívet. Elkezdted már? én most akarom választani, csak elötte véleményeket keresek.

Mesélsz egy kicsit róla?

Köszi

Andi

2013. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!