Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Valaki próbálta már ezen az...

Valaki próbálta már ezen az oldalon az online matematika felkészítőt?

Figyelt kérdés

www.matekerettsegi.hu


Érettségi előtt állok és felszeretném frissíteni a tudásom, viszont a magán tanárokkal kapcsolatban nincs túl sok jó tapasztalatom.

Kis keresgélés után találtam rá erre a honlapra, videós matematika korep. Az ingyenes oktató anyagok kipróbálása után határozottan pozitív és nekem való segítség lenne, viszont félek egy kicsit, hogy fizetek és semmi, vagy hasonló csalafintaságok.

Valaki esetleg már próbálta?



#matematika #matematika felkészítő
2013. ápr. 3. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én előfizettem.Bár én esti suliba járok.Szerintem nagyon jó :) Én majd jövőre fogok érettségizni.
2013. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Előfizettem, nagyon jó!

Szerintem aki nem bírja a magántanárt, és a teszt videók alapján bejön neki, bátran használja! :))

2013. ápr. 8. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!