Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogy tanulhatnék meg gitározni...

Hogy tanulhatnék meg gitározni itthon?

Figyelt kérdés
Van itt egy gitár, senki nem használja, gondoltam elkezdeném mert nagyon érdekel, de eddig nem volt türelmem. Gitártanárhoz járni NINCS lehetőségem, szóval örülnék ha online tanulós - és ingyenes - honlapokat mutatnátok. Köszi előre is. Egyébként nem vagyok túl zenei típus, kottátolvasni és írni alapszinten tudok, de olyasmihez már nemértek, hogy spéci félhang jelölések meg ilyesmik, azt tudom amit iskolában megtanítottak.
2009. szept. 22. 09:00
 1/5 anonim válasza:

Helló!


Bocs, hogy nem tudok semmi hasznosat írni a kérdésre, csak annyit, hogy engem is érdekelne egy ilyen, mert nekem is van gitárom (igaz, csak áll a sarokban) és senki nem akar megtanítani...


Jó lenne valami. Mondjuk én régebben néztem a www.gitarozz.hu weboldalt, de nulla tudással az se jó... Me kicsit lusta is vagyok :)


Köszi.

2009. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én régebben ezt nézegettem..és valamennyire bejött az oldal
2009. szept. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi ma megyünk a Merülőforralóshoz, ő a legjobb!
2009. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam:


[link]


Én ezeket nem próbáltam ki, de hátha titeket érdekel. :)

2009. szept. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Muszty-Dobay: Gitáriskola

Van hozzá gyakorló CD is, én ezzel tanultam, az alapokhoz bőven elég, bár azért stabil kottaolvasás és jó hallás nem árt hozzá.


Itt találsz több infot róla: [link]

2009. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!