Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Lottó vizsga, mennyire nehéz?

Lottó vizsga, mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Csinált már valaki a Szerencsejáték Zrt által szervezet online terminál kezelői tanfolyamot?

Az érdekelne h a beugró vizsga mennyire húzós?

Köszi



#lottó #online terminál kezelő
2013. ápr. 18. 22:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Ne félj,ugyanis MINDENT elmondanak :)

melyik városban vizsgázol?

2013. máj. 10. 21:25
 12/20 anonim ***** válasza:
Budapesti vagyok. Mondjuk még nem tudom hogy lesznek a dolgok, mert még csak ma mondták a munkahelyemen, hogy esetleg bejönne majd a lottózás is, és hogy ehhez a tanfolyamot el kellene végezni...Hát levert a víz :S
2013. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 beta1 válasza:
Aki vizsgázott, az megmondaná,h milyen könyvből kell készülni rá. Esetleg, akinek megvan elektronikus formában az eltudja küldeni nekem?? Úgy néz ki,h nekem is lesz ilyen vizsgám hamarosan, de szeretnék előre készülni,h ne másodjára menjek már át,mert az szívás lenne... :S
2014. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 beta1 válasza:
Az elmondottak alapján én is tartok kicsit ettől a vizsgától... :( Ha van vlkinek vlmi anyag, az szóljon!!
2014. jan. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
hol lehet jelentkezni?
2014. febr. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Puszedly87 válasza:
Syasztok!! Érdeklődnék,hogy a napi órák száma mennyi amit bent kell lenni?? És mikor kezdődik az óra reggel?? Nehéz??
2014. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
A tankönyv fejezetei végén lévő kérdések jönnek vissza vizsgán is?
2015. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Lehet hogy már nem aktuális viszont sok butaságot olvastam a hozzászólások között, nem sértés. Senki sem jelentkezhet csak úgy. Kell lennie egy vállalkozónak aki alkalmazná majd ő beiskoláz, miután megvan az online vizsga, amit a szerencsejáték ETO honlapján tehetsz meg miután a leendő főnököd meghív az oldalra. a legtöbb munkáltató kifizeti de ha nem is akkor a mai szabvány szerint 5@.8@@ Ft és 4 napig reggel 8-du.4-ig van oktatás és az 5. Nap pénteken vizsga. Ha elersz legalább 80%ot az írásbeli ből akkor mehetsz gyakorlati rá ami ugyanazon nap van pár perccel később. Ha megbuksz az irasbelin kifizeted megint az előző összeget és újra 4 nap oktatás + 5.nap vizsga. Ismerek olyat aki a harmadik vizsgajara készül. Nem lehetetlen de quva nehéz és nem véletlenül ilyen kevés az idő.. minél több ember bukik annál több bevételt hoz nekik... Szóval ha nem tudsz éjjel nappal tanulni akkor inkább else kezd mert felesleges pénz kidobás.
2018. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom válaszol e erre valaki.

Most ezt nem értem. Ha én egy lottózóban szeretnék dolgozni, de nincs meg ez a terminál kezelői vizsgám, akkor, hogy a fenebe fog mégis felvenni egy vállalkozó alkalmazásba? Megvárja, amíg végzek a tanfolyammal? Mert, ahogy írta előttem valaki, csak úgy nem lehet jelentkezni erre a tanfolyamra. Már jó pár helyen keresgéltem erre a választ, de eddig senki sem írta le a pontos menetet. Már írtam a szerencsejatek zrt facebook oldalára is. Ott meg végképp nem világosítottak fel erről... A lényeg van egy kereskedelmi végzettségem, szóval, ha én jelentkezem egy ilyen munkára, de jelzem, hogy életemben nem dolgoztam még lottózóban, m nincs hozzá megfelelő végzettségem, akkor mégis hogyan vehetnek fel?

2018. jún. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Előtte elküldenek vizsgázni ha jól tudom.
2018. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!