Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaügyi által indított...

Jmd kérdése:

Munkaügyi által indított angol alapfokú tanfolyam felvételi, hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Milyen tesztet kell írni,van-e szóbeli is és ha igen,miket kérdeznek?

2013. ápr. 24. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Háát amin én voltam (Békés megyében), szerintem nevetséges szinten megy az egész.

Hogy mit kérdeznek?

Az elsőre pontosan emlékszem: írjon egy-egy mondatot a "melegágy" és a "meleg ágy" szóval!

A többi is ilyen szóra sem érdemes kérdés, pl, h ez vagy az a szólás, mit jelent, mondatelemzés, hogyan jelöljük a szófajokat stb stb

kb ált iskola 8-os anyag.Mégis egy csomó embernek nem sikerült.Azt hiszem volt valami olyasféle is, h "Az aki másnak vermet ás" mit jelent

Én először azt hittem angolul kell....

2013. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nekem is mondta egy ismerős, hogy elvileg angolul kell motivációs beszélgetést lefolytatni, de azért megyek alapfokra mert nem tudok angolul, így nem is értettem hogy gondolták volna ezt.Remélem akkor tényleg könnyű lesz.
2013. ápr. 28. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!