Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit kell tenni hogy valaki...

Mit kell tenni hogy valaki vízi-mentő lehessen? Hol lehet? Mennyiért? Mennyit keres?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok van 1 villanyszerelő szakmám és 2 éves érettségin vagyok most... de még nem tudom mit akarok csinálni az életben a szakmám nem tetszik... Szeretek úszni gondoltam talán ez jó lenne... Persze meg is kéne tudni élni belőle.

Igazán hasznos foglalkozás emberek életét megmenteni...



2013. máj. 7. 05:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már láttam, hogy indítanak tanfolyamokat, amit el kell végezni, és utána lehetsz vízimentő. (Nem hosszú tanfolyamok, úszni nagyon jól kell tudni, ilyenek.)

Mondjuk ez így Magyarországon nem biztos, hogy megélhetés szempontjából jó, ugyanis főleg nyáron keresnek a Balatonra vízimentőket, és azt mondanom sem kell, hogy nem is busás összegekért. De hát mit várunk manapság. :S

[link]

Találtam egy ilyet, remélem, segít.

2013. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zsuzsanna20 válasza:
Vöröskereszt 35.000Ft-os tanfolyam 2-3 hónap alatt elvégezhető. Nálunk van pár ember, aki elvégezte és a nyári szünetben dolgozik vele, a fizetést nem tudom pontosan, attól függ hol vagy és hova vesznek fel dolgozni, na meg persze mennyit adnak ott. Nem olyan könnyű amilyennek elsőre látszik, de egy biztos: nem csak munka, hanem hivatás. Szerintem érdemes megcsinálni.
2013. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!