Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tudnátok véleményt mondani a...

Tudnátok véleményt mondani a MAGYAR ÜZLETEMBERKÉPZŐ AKADÉMIÁról?

Figyelt kérdés

Már beiratkoztam idegenvezető képzésre, esetleg valaki tanult már itt? :) Milyen az oktatás és a tanárok? Színvonal? Jól tanítanak?

Nagyon köszönöm annak, aki válaszol! :)



#magyar #OKJ #idegenvezető #ÜZLETEMBERKÉPZŐ #AKADÉMIA
2013. jún. 17. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ÜZLETEMBERKÉPZŐ:DDDD Ez jó!!!!
2013. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ennél egy kicsit hasznosabbat, légyszi.. :D
2013. jún. 18. 19:24
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Szinvonalas suli,2 eve vegeztem ott. De azert megjegyzem: A ket eves kepzesi idom alatt 3 tanarral fekudtem le ;) (nem vicc). Nem dicsekves,mindharon jo pasi volt es a vizsgakon se befolyasolt semmit. Csak elvezet :)
2013. aug. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
kérdező! most oda jársz? éés milyen?
2014. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem jó, a tanárok kedvesek és felkészültek. :)
2014. jan. 22. 13:25
 6/12 anonim válasza:
Milyen szakra jársz? És melyik városba? Én Kaposvárra szeretnék jelentkezni tutisztikai szervező szakra.
2014. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Budapest, idegenvezető. Mégse jó, ott fogom hagyni valszeg. Tanárváltások voltak..
2014. dec. 6. 23:29
 8/12 anonim válasza:
Végül ott hagytad? Én most szeretnék pénzügy és számvitelre jelentkezni, de hallottam jót is meg rosszat is és és nem tudom végül jelentkezzem-e?
2015. jún. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Színvonaltalan szar, kb. olyan ostoba krvákkal van tele, mint a hármas (plusz szolis ecsetfejű fiúk).

Minden retardált osztálytársam oda ment, akinek még a jogszabályi minimum ponthatár is fényévekre volt, ezért még egy bgf fizetős szakra se bírták benyomni őket (ami akkor kb 240 pont körül mozgott).

Mindegyikből egy nagy senki lett, hiába várták, hogy menedzserek és milliomos vállalkozók lesznek. A tanárok életükben nem dolgoztak egy komolyabb pozízióban sem a versenyszférában. Ezek az iskolák vagy a hallgatók lehúzására vannak, vagy pénzmosoda, esetleg a buta, dugható libák begyűjtésére???

2019. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó...ez egy OKJ-s bizonyítványt adó intézmény volt, nem egyetem.


Gimi után én is szerencsét próbáltam diploma előtt, és valóban egy hamis, lehúzó, pocsék hely volt.


2015 körül adtam be a jelentkezésem turisztikai irányba, pénzt előre megkapták, majd eljött az első nap: ilyen legalja szakiskolából kikerült, toxikus közeg töltötte meg a termet.


Én nem hallottam a nevem a felsoroláskor, odamentem egy tanárszerűséghez, hogy megtudjam, mégis mi folyik itt.


Átirányítottak valami nőhöz, aki konkrétan rám akarta kenni az egész kavarodást, ugyanis kiderült, hogy az általam választott szak NEM INDULT!

válasszak valami mást, ahova még beférnék.


Értesítettem a szüleimet és az utcán kint füstölő hölgynek mondtam, hogy akkor kérem vissza a pénzt...nagyon nem akarták, de a szüleim nyomására végül visszautalták.


🤢

2022. jún. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!