Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » MI a véleményetek az Esztergom...

MI a véleményetek az Esztergomi Dakar autósiskoláról és a Molnár Gábor autósiskoláról?

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 20:07
 1/10 anonim válasza:

DAKART KERÜLD EL MESSZIRŐL!!!!


Amíg ki nem fizetted az összes pénzt, addig készségesek, akár el is mennek érted kocsival, hogy aláírd a szerződést, DE

amint a vezetésre kerül a sor, elkezdődnek a bajok...

Nekem konkrétan 2 hetet kellett várni a sikeres KRESZ vizsga után, hogy oktatót kapjak, a vezetésből hetek maradtak ki, az autósiskola vezetőjét (aki a beosztást intézi) telefonon, smsben, e-mailen elérni nem nagyon lehet. A vezetési kartonoddal elég durván manipulálnak, gondolok arra, hogy pl. az éjszakai vezetésem kora délután csináltam, 80km-es vezetés is csak a kartonon létezett, vezetett km-eket behazudják.

NEM AJÁNLOM SENKINEK!!

2013. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

A Dakar: 2012 évben Komárom-Esztergom Megye legeredményesebb autósiskolája voltunk és vagyunk a Közlekedési felügyelet kimutatása szerint. Az áraink Esztergomban a legolcsóbbak ennek ellenére. Természetesen ez a konkurens "övön" aluli kollégáknak nem tetszik és így ilyen lejárató levelekkel próbálkoznak. Minden autó az iskola tulajdona, minden autóban három példányos nyugtatömb van, 10 fillért nem veszünk át nyugta nélkül. Egyedül Esztergomban a mi autóink vannak be kamerázva. Utastér (oktató,tanuló) minden mozdulata, hangja rögzítve van és az is hogy merre mennek, mikor indulnak mikor végeznek. Természetesen mindez a tanuló szerződésben rögzített hozzájárulásával. Ennyit a tisztességről, amivel Esztergomban néhány oktató köszönő viszonyban sincs! Igaz: Ákos,Gyuri,Gábor,Károly és a két szürke igniszes.

2013 évben a fenti "uraktól" 26 tanulójuk jött át hozzánk, tőlünk 5 ment el( ebből 3 Szegeden,Pécsen és Szombathelyen tanul tovább azért ment el) Most szeptember vége felé járunk eddig 2013 évben 287 tanulónk volt + 29-n ülnek bent elméleten.

2013. szept. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Szintén néhány tény a két iskola viszonyáról:

2013 évben a Molnár autósiskolától 12 tanuló kérte át magát a DAKARhoz !!!!

2013 évben a Dakartól 3 tanuló kérte át magát a Molnárhoz !!


Szerintetek ki eredményesebb ???


A tandíjakat minden évben minden autósiskolának meg kell adni a Közlekedési Felügyeletnek !

A tanulók létszáma pontosan rögzített a tanfolyam naplókban!

Ha egy iskolát ellenőrizni akar a NAV, lekéri a Közlekedési Felügyelettől a létszámot és alkalmazott tandíjat és fillérre tudja mennyi az iskola addigi bevétele. Már csak azt kell megnézni nekik valóban annyi van-e lekönyvelve.

Ki az a hülye aki ezek ellenére nem ad nyugtát vagy számlát???

2013. szept. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Molnár Gábor autósiskolájában tettem a jogosítványomat.

Nem hiszem hogy van nála jobb elméleti oktató a környéken, vagy bárhol máshol. A vezetésnél voltak kisebb gondok, de nem a tanítással, hanem csak nem jöttem ki mindig jól az oktatóval. Általában hétköznapi dolgokról dumáltunk, nem pedig a vezetésről. Csak akkor beszéltünk arról amikor hibáztam. Szóval mint ember nem lenne a barátom, de azért el lehetett vele beszélgetni azt a 2 órát naponta.

2014. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Előző hozzászólo vagyok. Ez az oktató az Ákos volt.
2014. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Molnárnál tanulok.Igaz én neten csináltam az elméletet,de ma voltam a 4. órámon és nem állok valami jól figyelmetlen vagyok,de egy rossz vagy hangos szót nem mondott,nagyon jól elmagyaráz mindent,ha kell többször.Eddig teljesen megvagyok elégedve. :)

Barátnőm Dakarnál tanult,neki nem tetszett,azt mondta türelmetlenek.

2014. márc. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Molnár Gábor Autóssulinál vagyok, a többit nem nagyon ismerem. Oktatómat nem szeretném megnevezni, de én nagyon szeretem, oktatóként és emberként is nagyon szimpatikus. Soha fel sem emeli a hangját, mindent jól elmagyaráz és tök jól végigbeszélgetjük az órákat. Mindig alig várom, hogy újra mehessek :)
2014. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dreeka válasza:
Dakarnál vagyok, az elméleti oktató nagyon felkészült és rendes, de a gyakorlati oktató stílusa minősíthetetlenül bunkó, alig magyaráz, csak ordibál. Emberileg egy nagy nulla. Kerülje mindenki.
2016. aug. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A Dakart messziről kerülje el mindenki!Én sajnos elkövettem azt a hibát hogy oda mentem.Egy utolsó retkes sz**r iskola,ott húznak le ahol tudnak.Az elméleti oktatás még egész jó volt,a vezetésnél kezdődtek a gondok.Alig kaptam időpontokat,többször volt hogy egy héten csak egyet,vagy egyáltalán nem.Az oktató egy idegbeteg f***sz(Csurgai),kétszínű,az egoista kamu dumáit tolja végig,egy kisebb hiba után is simán leordít,ha rosszabb napja van(elég gyakran) akkor átkozódik,egyik pillanatban még megdicsér,mondja hogy tehetséges vagy,majd a következőben már szidja az anyádat,ok nélkül beszól olyanokat,hogy pl:"Isten óvja az emberiséget attól hogy a magadfajtának gyereke szülessen","Szerencsétlen f***szfej",stb.Az autó(wagon r) kritikán aluli,és ezzel le is írtam mindent. Kilóméter sehol,csak városi kocsikázás van.A Pataki meg egy gerinctelen gyökér.Én levezettem az órák felét(persze már kifizettem előre a teljes tanfolyamot)mire kiiratkoztam és nemhogy visszaadnák a pénzt azért amit nem vezettem le,hanem még ki akarnak fizettetni velem nem kevés pénzt,a tisztességet hírből sem ismerik.Több ismerősöm is ezek miatt iratkozott ki, rengetegen hagyják ott ezt az "autósiskolát".Tényleg nem ajánlom senkinek.
2017. ápr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Monárt kerüld. Akinél én vagyok (zöld skoda fábia, kákabelü öreg fazon) egy rakás nulla. Ráhozza az emberre a frászt, teljesen elidegenedek a vezetéstől. Ha otthon valakivel eltudok menni vezetni, mindig jól érzem magam és furcsa módon jobban is megy. Egyszer a pedálokat taposta helyettem, majd amikor lebukott rákérdeztem elfordította a fejét és mindent tagadott. Ha nem változtat a stílusán és az egoista modorán biztos, hogy én is keresek egy másik oktatót.
2018. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!