Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkaugyin keresztul jelentkez...

Munkaugyin keresztul jelentkeztem pincer tenfolyamra. Azt mondtak akit felvesznek felhivjak akit nem anak level megy. En semit se kaptam most mi van akor?

Figyelt kérdés
elmeletileg hetfon indul a tanfolyam. Telefonon nem hivtak levelet sem kaptam. Akor nem vettek fel? Miert nem tudnak valamit reagalni?

2013. júl. 13. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez volt. Én is jelentkeztem egy tanfolyamra ugyanígy és nekem mondták hogy ha felvesznek hívnak ha nem akkor levél vagy email jön. Aztán amikor már 2 napja tartott a tanfolyam akkor hívtak fel hogy miért nem vagyok ott. És akkor derült ki hogy az akkori ügyintézőnek a helyettese elfelejtett felhívni...

Szóval hétfőn első dolgod az legyen hogy betelefonálsz kéred azt az ügyintézőt aki szervezi és kérdezd meg tőle hogy akkor most mivan. 2-3 nap lemaradással még nem lehet gond a tanfolyamnál.

2013. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hitegetik csak az embert.Nagyon figyelj rájuk!Telefonálj mindenképp!Nekem eddig sose tudtak segíteni,se munka se tanfolyam kapcsán...
2013. júl. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ertem koszi a valaszokat! Hetfon felhivom az ugyintezot.
2013. júl. 13. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!