Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mesterkurzus az Író Akadémián...

Mesterkurzus az Író Akadémián Bollobás Enikővel. Mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
English in use master course-Write and speak like a pro

#Mesterkurzusok
2013. júl. 18. 09:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Magukat komoly embernek tartó személyek, egy vagon pénzt kifizetnek, hogy meg tudják a titkok titkát. Ám ennek keserű csalódás lesz a vége a kurzus végén...
2013. júl. 18. 09:41
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Író Akadémia? Bollobás Enikő? A kettő együtt a lehető legrosszabb párosítás! Rettenetesen sok pénz egy rettenetes kurzusért. Egy felsőfokú, vagy középszint feletti nyelvtanfolyamon tizedennyi árért sokkal többet tanulhat az ember.


Én senkinek nem ajánlom, mert amikor engem is belelovaltak a kollégáim (felső managerek), akkor rá kellett jönnöm, csak a sznobok és azok mennek oda, akiknek a pénz nem számít, és a nagy neveket akarják megfizetni. Bollobás mint angoltanár csapnivaló nem is a nyelvtanítás a szakmája, nem tudom, mit keressett egyáltalán ott. Az amerikai kollégája egy fokkal jobb volt, rajta látszott legalább, hogy angoltanítással keresi mindennapi kenyerét, és valamelyest ért is hozzá, de tudjuk, milyen az amerikai oktatás színvonala... Ő az amerikai stílust hozta: hangzatos, látványos, és általános iskolásnál egy picivel magasabb szint, de nem magyar gimnáziumi.


Egy rendes nyelvtanfolyam, vagy egy tapasztalt magántanár, aki valóban angoltanítással foglalkozik, sokkal többet nyújt sokkal kevesebb pénzért.

2013. júl. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagy semmi
2013. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Valamiből meg kell élni ezeknek az egyetemi oktatóknak

is

2013. júl. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azon a szinten mint a Bollobás Enikő is, igen jól keresnek. Fizetéséhez hozzájön a Vezetői Pótlék, témavezetésért, vizsgáztatásért, bírálatért kapott pótlék, helyettesítési pótlékok, a rengeteg ösztöndíj amit felvesz, az MTA doktoráért járó díj, na azért összejön a havi hét számjegyű fizetés!!!
2013. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Makoscsiga ***** válasza:
8%

"Azon a szinten mint a Bollobás Enikő is, igen jól keresnek. Fizetéséhez hozzájön a Vezetői Pótlék, témavezetésért, vizsgáztatásért, bírálatért kapott pótlék, helyettesítési pótlékok, a rengeteg ösztöndíj amit felvesz, az MTA doktoráért járó díj, na azért összejön a havi hét számjegyű fizetés!!!"

Te mégis hol a francba élsz? témavazatésért, vizsgáztatásért nincs pénz. Nem is értem, hogy ez hogy a francba jutott eszedbe. Az MTA doktora címmel max egy lófasz jár a seggedbe. hatszámjegyű fizetés... ekkora idióta... anyám borogass.

2013. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne másról beszéljetek, mert ez vakvágány! Az Íróakadémia a téma.


Szerintem Bollobás Enikő teljesen alkalmatlan tanárnak. Lehet hogy nagyon nagy tudós, legalább is amit a honlapján lehet olvasni róla, de tanítani azt nem tud! A tudós emberek nem mindig tudják átadni a tudást, és Bollobás is ez a kategória. Én jártam az Íróakadémiára, és hát angyon jó hangulatú órák voltak, kellemes volt időtöltésnek szombatonként, Bollobás mindig igyekezett nagyon kedvező benyomást tenni, látszott rajta, hogy görcsösen igyekszik jó embernek látsazni... - és ez gyanús. Igazából kedves volt és rendes, de tanulni csak közhelyeket tanultunk, a nagy semmit felfújva, amerikaisítva, tehát pénzkidobás volt az egész. Aztán elmentem egy 20 éve középiskolában tanító angoltanárhoz magánórákra, és ott legalább megtanultam az írástechnikát meg a nyelvhelyességet, és sokkal kevesebbe ekrült. Azóta is hozzá járok az angolomat szinten tartani.


Személyes tapasztalataim alapján, és amikot mások meséltek más kurzusokról (irodalmi, versírói, szépírói kurzuokról), én nem ajánlom senkinek se az Íróakadémiát. Nagy nevek (mondjuk Bollobás nem annyira nagy név, őt akkor hallottam először), és a Nagy Semmi, nagyon nagyon sok pénzért.

2013. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézelődtem az Interneten, a hölgy után. Hát mit ne mondjak emberi tulajdonságait elnézve épeszű ember nem dicsekszik el vele hogy hozzá járt tanulni.
2013. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Elég megnézni az Irodalmi Centrifuga honlapját, ahol ő és a hozzá hasonló férfigyűlölő nők "centrifugázzák" az irodalmat. Szörnyű írásokat olvastam. Így változtatják a femináriumot frigidáriummá. Kétlem, hogy a szó jelentését értenék.
2013. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azok járnak ilyen "Mesterkurzusra" akiknek a pénz nem számít , bármilyen marhaságra beiratkoznak, csak menőnek tűnjék.
2013. szept. 12. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!