Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a különbség a Rendezvény-...

Aniangyal88 kérdése:

Mi a különbség a Rendezvény- és konferenciaszervező képzés és a Kulturális rendezvényszervező képzés közt?

Figyelt kérdés
El szerettem volna végezni a Rendezvény- és konferenciaszervező képzést, erre azonban csak akkor van lehetőség, ha rendelkezem az Utazásügyintéző alapképesítéssel. Mivel nem folytattam erre vonatkozó tanulmányokat, illetve jogszabályváltozás is végbement (azaz a Rendezvény- és konferenciaszervező szak megszűnik), alternatívaként a Kulturális rendezvényszervező képzést ajánlották. Érdeklődnék, hogy milyen hasonlóságok/különbségek állnak fenn a két képzés tekintetében? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 6. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a kulturális rendezvényszervező csak olyan eseményeket szervezhet (mint az a nevében is szerepel), ami a kultúrával kapcsolatos. Pl. koncert, kiállítás, és ehhez hasonlók.
2013. aug. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!