Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol tudnék majd elhelyezkedni?...

Hol tudnék majd elhelyezkedni? Tapasztalatok? Idegenforgalmi szakmenedzser 2 éves okj-ra járok, májusba végzek. L/20

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sajnos sehol, ha igen akkor nagyon nehezen. Én egy hasonló szakot végeztem, kereskedelmi szakmenedzsert, azt hittem, hogy majd könnyebben találok munkát, de sajnos nem. Esetleg hotelekbe megpróbálhatsz recepciósként dolgozni, esetleg éttermekben irodai munkán vagy gyógyfürdőkben, utazási irodákban, stb.
2013. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 intrepid ***** válasza:
47%
McDonals, Kentucky Fried,
2013. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én idegenforgalmi technikusként végeztem, utána elmentem fősulira turizmus-vendéglátás szakra. Nem mondom, hogy megérte... De jól néz ki, hogy jártam fősulira. Kezdésnek szállodai recepción helyezkedtem el, de nem a végzettségem, hanem a nyelvtudásom miatt. Úgyhogy inkább arra kell figyelni, hogy az meglegyen! Ne csak papíron, hanem valóban! :-) Aztán ha már ott vagy és látják, hogy hogy dolgozol, átkerülhetsz más területre is. Másról nem tudok nyilatkozni, csak szállodai tapasztalatom van.
2013. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idegenforgalmi szakmenedzser semmire sem jó magában. turizmus-vendéglátás vagy gazdász diploma kell mellé. Addig max ilyen Tourinformban lehet lehelyezkedni mint akta tologató ügyfélszolgálatos.
2013. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!