Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kinek mi a véleménye a Minerva...

Kinek mi a véleménye a Minerva-szki iskoláról?

Figyelt kérdés
Irodai asszisztens vagy pedig Ügyviteli titkárnak szeretnék be iratkozni a napokba (Horánszky u. 20)

2013. aug. 13. 22:10
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Az egyik barátnőm ott tanít.Ő nem panaszkodik. :) Azt mondja megosztók a diákok.De a kollégák rendesek.De hogy neked milyen lesz az egyéni szemszög már. :)
2013. aug. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Ez engem is érdekelt volna, csomó helyen próbáltam utánaolvasni, de senki sem írt használható információt az iskoláról.. Majd megtapasztalom a saját bőrömön, én ügyviteli titkár szakra iratkoztam be. Te beiratkoztál végül valamelyikre?:)
2013. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Tegnapi napon volt velük egy cikk az OKJról a METRO újságban amúgy :) Viszont osztálytársak leszünk majd az már biztos mivel úgy iratkoztunk be :)
2013. aug. 16. 06:56
 4/21 anonim válasza:

Na, elolvastam most neten azt a cikket amit mondtál:D "Az iskola ezenkívül az új OKJ-ban előírtnál nagyobb hangsúlyt fektet a nyelvoktatásra" Hát erre kíváncsi vagyok:)

Akkor 2-án találkozunk:D

2013. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
jaja arra én is kíváncsi leszek :) Ha te is nappalis leszel akkor találkozni fogunk biztosan! 3. a hajókirándulásra tervezel menni?
2013. aug. 17. 14:37
 6/21 anonim válasza:
Igen, megyek majd a hajókirándulásra :)Bár azt sem tudom, hogy hová megyünk, meg semmit sem, de gondolom nem lesz majd olyan rossz:D Te tervezel menni? :)
2013. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szeretnék menni de majd a suliba döntök hogy megyek-e. Szerintem visegrád lesz majd. Jah én 182cm csaj vagyok ;)
2013. aug. 19. 09:36
 8/21 anonim válasza:
Ti már kaptatok visszaigazolást az iskolától, ill. órarendet? :)
2013. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
nekem még nem:/
2013. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
úgyértem még nem érkezett semmi értesítő
2013. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!