Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Fegyveres biztonsági őr...

Fegyveres biztonsági őr képzés után?

Figyelt kérdés
Fegyveres biztonsági őröket, biztonsági őröket szeretnék kérdezni arról, hogy ha elvégeztem a tanfolyamot, ugye igényelnem kell vagyonőri igazolványt. Legalábbis mindenhol ezt kérik. Tehát akkor is vagyonőrit kell igényelnem, ha biztonsági őr vagyok? Kicsit zavaros ez az egész nekem, főleg az igénylőlapon amikor a törvényszámot kell beírnom. Minden vagyonőri igénylő kitöltési útmutatója ugyan azt a 2012 évi törvényt írja, az én oklevelemben pedig az 1997 évi törvényszám szerepel, mint fegyveres biztonsági őr... már teljesen összezavarodtam, kérem szépen a segítséget. Előre is köszönet

2013. aug. 17. 18:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!