Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyibe kerül egy tanuló...

Mennyibe kerül egy tanuló fogtechnikusnak a gyakorló tanlaborja évente?

Figyelt kérdés
Nem vettek fel a fogtechnikus sulim saját tanlaborjába így magánlabort kell keresnem,nem tudom mennyi ennek a díja nagyjából évente. Tudom,hogy labortól függ de úgy nagyjából ha valaki tudja,saját tapasztalat stb. megköszönném.

2013. aug. 23. 12:55
 1/1 Maros Krisztina válasza:
hát soktól függ ez az egész... pl hogy mennyire új gépet használnak a mesterek. Én pl nem fizetek, csak annyi hogy az ösztöndíjamat kell odaadnom a főnöknek. Amúgy megállapodás kérdése az egész. (eredetileg nem kéne fizetni a mestereknek, mert tanulóként kapnak 60-at, de ők mégis elvárják hogy fizess nekik)
2013. aug. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!